Inteligentny dom

Komfort

Pozwól wszystkim zmysłom doświadczyć nadzwyczajnego komfortu dzięki systemowi Teletask. Światło, muzyka, ciepło, pozytywne emocje - wszystko skomponowane, by niespotykany dotąd komfort stał się rzeczywistością.

Bezpieczeństwo

System Teletask dba o bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny. Wykorzystując innowacyjną technologię, w sytuacji zagrożenia, system Teletask pozwala na odcięcie dopływu gazu, wody, prądu lub podejmie inne działania by oferować bezcenny spokój.

Zarządzanie energią

Rozwiązania Teletask to połącznie nowoczesności oraz odpowiedzialności za środowisko naturalne. Już dziś pozwól, by Twój Inteligentny Dom oszczędzał dla Ciebie. A wszystko to bez rezygnowania z wysokiego poziomu Twojego komfortu i bezpieczeństwa.

Proste, o dużych możliwościach panele - seria Aurus

Panele Aurus to kwintesencja elegancji i prostoty. Wyrafinowana stylistyka serii Aurus doskonale wkomponuje się we wnętrza nowoczesne i klasyczne, a dzięki przymyślanemu menu sterowanie staje się prostsze i bardziej intuicyjne.

Seria Aurus

 

Integracja

System Teletask pozwala szerzej spojrzeć na integrację. Nie ważne co i jak chcesz ze sobą połączyć. Ważne jest jedynie to, czy Twoja wyobraźnia gotowa jest na to porywające doświadczenie.

Bycie liderem zobowiązuje, dlatego też styliści i inżynierowie Teletask dbają by ich produkty nie tylko wyróżniały się olśniewającym i zachwycającym wzornictwem, ale przede wszystkim słynną belgijską niezawodnością oraz nieograniczonymi i zapierającymi dech w piersiach możliwościami.
Przyjmij to wyjątkowe zaproszenie już dziś!

 

Ogromna funkcjonalność wizualizacji

Miłośnicy nowych trendów pokochają oprogramowanie wizualizacyjne oraz panele Teletask i Divus. Połączenie tych dwóch elementów tworzy niezwykły i szalenie intuicyjny interfejs dający swobodę kontrolowania całego domu oraz podnoszący prestiż każdego wnętrza.

Nowości

Czteroparowy kabel ekranowany kategorii 7 jest przeznaczony do szerokopasmowych...
Czteroparowy kabel nieekranowany kategorii 6 jest przeznaczony do...
Gniazdo modułowe 230V z uziemieniem 1-krotne std 45x45, białeGniazdo modułowe 230V z uziemieniem 1-krotne std 45x45, białe
Gniazda zasilające modułowe 16A 250V~ w standardzie 45x45mm, z uziemieniem, w...
Gniazdo 230V z uziemieniem bezśrubowe 1-krotne std 45x45, z blokadą i zwalniaczem, czerwoneGniazdo 230V z uziemieniem bezśrubowe 1-krotne std 45x45, z blokadą i zwalniaczem, czerwone
Gniazda zasilające 16A 250V~ w standardzie 45x45mm, z blokadą (DATA), z...
Panel 19", 24xRJ45 UTP kat.6 (1U) niebieski PoE
Panel krosowy EmiterNet nieekranowany kat.6 szczególnie dedykowany w...
Gniazdo przemysłowe STP RJ45 kat. 6 keystone (110) czarne
Gniazdo przemysłowe STP RJ45 kat.6 keystone służy do budowy punktu abonenckiego...
obudowa natynkowa 2M głęboka
Obudowy natynkowe przeznaczone są do montażu osprzętu elektrycznego i...

Multimedia

Teletask uwalnia emocje i porywa łącząc brzmienie i obraz. Olśniewające możliwości multimediów w połączeniu z pozostałymi instalacjami sprawią, że Twój dom stać się może Twoim prywatnym kinem lub urzekającą oazą wypełnioną muzycznie rozedrganym powietrzem.

Smartfon lub tablet

Mobilne centrum dowodzenia

Nowa filozofia sterowania koncentruje się na urządzeniach mobilnych dając Ci nieograniczone i niepowtarzalne możliwości. Nie ma znaczenia czy myślisz o oświetleniu, ogrzewaniu, roletach czy obrazie z kamer. Wszystko to osiągalne jest na ekranie Twojego smartfona lub tabletu. Czysta innowacja.

Czy wiesz, jak działa automatyka domowa? Wracasz po całym dniu pracy do mieszkania, w którym panuje idealna temperatura. Przekraczasz próg, a światło samo się włącza. W tle słyszysz swoją ulubioną muzykę. Nawet nie wiesz jak bardzo inteligentne instalacje ułatwiają życie! Przyjazny i intuicyjny panel dotykowy pozwoli Ci szybko i sprawnie skonfigurować wszystkie urządzenia tak, by Twoje życzenia spełniały się, zanim zdążysz je wypowiedzieć na głos. Co więcej, panele i elementy systemu cechuje wysoka estetyka i nowoczesny design.

Twój inteligentny dom potrafi dużo więcej. Niesamowity komfort to tylko niewielki wycinek jego możliwości! Automatyka budynkowa może także dbać o Twoje bezpieczeństwo: w sytuacji zagrożenia odetnie dopływ gazu, wody i prądu, zaalarmuje odpowiednie służby. Ponadto inteligentny budynek to właściwe zarządzanie energią! Nie używasz danych urządzeń, ale zapomniałeś ich wyłączyć – po ustalonym czasie są one automatycznie przełączane w tryb czuwania lub wyłączane. W ten sposób nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale również chronisz środowisko naturalne!

Kompleksowość

Projekt, realizacja i serwis

Analiza, projekt, wycena, instalacja, konfiguracja, programowanie i konserwacja systemu to nasza pasja i nasze zadanie, by za pomocą systemów Teletask i Divus stworzyć spójną całość będącą Twoim Inteligentnym Domem. Twoje zadanie to określenie potrzeb.